Tkwienie w toksycznym związku

Jestem w toksycznym zwiazku ktory sama sobie zbudowalam. Moj partner a poczatku naszego zwiazku bardzo mnie oklamywal. Zdradzal swoje wczesniejsze partnerki. Zdjecia porno i vidio z roznymi kobietami I Jego udzialem znalazlam w Jego tel. Z biegiem czasu widze ze nie panuje nad soba. Jestem zazdrosna I agresywna, nie Moge pracowac Bo mysle co on robi. Kochamy sie ale wykanczam Jego I siebie. Jak Moge sobie pomoc ?

Opisuje Pani bardzo trudną dla siebie sytuację. Zwykle to, w jakie związki wchodzimy i na co się w tych związkach godzimy, to bardzo złożona sprawa. Trudno też zmienić partnera, ale jak najbardziej można zmienić swój sposób reagowania na jego zachowania.

Myślę, że sprawami o których Pani pisze najlepiej zająć się podczas indywidualnej psychoterapii. Tam będzie Pani mogła lepiej zrozumieć co dzieje się w Waszym związku i wspólnie z terapeutą zaplanować konkretne działania aby czuć się szczęśliwszą.

Pozdrawiam!

Witam serdecznie.

Chciałbym aby Pani przeczytała swoją wypowiedź / zapytanie kilka razy. Niech spróbuje Pani zastanowić się nad swoim życiem i konsekwencjami tego w którym miejscu Pani się znajduje.

Tak jak Pani nazwała jest to toksyczny związek... uznałbym, że nawet bardzo toksyczny.

Jedynie rozwiązanie jakie chciałbym Pani zalecić to udać się bezpośrednio do terapeuty. Powinien naprowadzić i ukierunkować Panią na odpowiedni pogląd na tą sprawę.

Jestem do dyspozycji i z chęcią podejmę się próby pomocy Pani. Tak więc zapraszam do korespondencji e-mail lub bezpośrednio terapii.

Pozdrawiam serdecznie
http://psychopedagog.eu