Tłuszczak pod skórą

Witam. Czy należy usunąć tłuszczaka, który jest wyczuwalny pod skórą? Nie jest widoczny, czasami lekko bolesny. Badania krwi i usg wyszły w normie.

Radzę raczej takiego tłuszczaka usunąć, ponieważ może on się znacznie powiększać oraz dawać dolegliwości np. bólowe z uwagi na naciekanie guza na nerwy obwodowe.