Tłuszczaki na ciele po usunięciu pęcherzyka żółciowego

Mam 39 lat i mam problem z tłuszczakami mam ich już około piętnastu i co jakiś czas znajduje nowe małe i duże, nie bolą pojawiły się sześć lat temu . Cztery lata temu miałem usuwany woreczek żółciowy. I od tego czasu zauważyłem że tak jak grzyby po deszczu przybywa ich coraz więcej na plecach i klace piersiowej . Na mostku rekordzista ma około czterech cm . Co mam robić od czego zacząć ?

Najlepiej wycinać tłuszczaki największe, szybko rosnące i sprawiające dolegliwości. Inne można obserwować. Proszę w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z chirurgiem. On po badaniu zadecyduje jakie tłuszczaki należy usunąć.