To bardzo pilne! Czy jestem w ciąży?

Kochałam się z moim chłopakiem bez żadnych zabezpieczeń, więc liczyłam się z tym, że mogę zostać mamą. Na początku lipca, kilka tygodni po stosunku (w którym mój chłopak kończył we mnie, wtedy jeszcze z prezerwatywą) miałam mdłości i zawroty głowy, jednak nie było wymiotów, podejrzewałam, że mogę być w ciąży, lecz na jakiś czas, od czasu objawów, był, że tak powiem, spokój aż do czasu, kiedy zaczęłam mieć podwyższoną temperaturę, utrzymywała się ona przez kilka dni.
Następnie, gdzieś w okolicach listopada, zaczęłam słyszeć, jak tak głośno bulgocze mi w brzuchu. Przeważnie późnymi wieczorami o godz od 22.00-1.00, czasami były wcześniej i bardziej ciche, a czasami zupełnie takie, jakby ktoś przelewał wodę w moim brzuch i takie skrzypiące stare drzwi, wiem, ze to dość dziwne porównanie.
Dodam jeszcze, że znacznie zaokrąglił mi się brzuch, a jestem raczej szczupłą osobą i nie mam tendencji do tycia. Później czułam tak, jakby ktoś mnie dotykał od środka , teraz nie. od niedawna da się wyczuć bąbelki na dole brzucha, są takie, jakby pękały w środku i czuć je przez skórę.
Wtedy, gdy już w sumie byłam pewna, że to ciąża, wybrałam się do lekarza, a tam pani ginekolog powiedziała mi, że nie widzi pęcherzyka i że nie jestem w ciąży, zrobiła mi tylko badanie dopochwowe i nic więcej.
Czasami kłuje mnie w okolicy pępka, tak jakby szczypie, ale nie wiem, czy to ma coś wspólnego z tym wszystkim i czasami również kłuje mnie pod żebrami, np. teraz czuję przez skórę te pękające pęcherzyki. I to słychać takie specyficzne dźwięki, są głośne, zwłaszcza po kolacji robi się duży i nabrzmiały. Czy to możliwe, że to nie ciąża? Co powinnam zrobić?
Proszę o pomoc i z góry bardzo dziękuję:)

Witam serdecznie!
W przypadku podejrzenia ciąży zawsze należy wykonać test ciążowy. Jest to podstawowy schemat działania, który daje nam w 100 proc. pewność. Jak rozumiem, nie wykonała Pani testu. Była jednak Pani u ginekologa.
USG dopochwowe jest właściwym postępowaniem, dającym najlepszy pogląd na całą sytuację. Jeżeli lekarz nie zauważył pęcherzyka, to znaczy, że nie jest Pani w ciąży.
W całym swoim poście nie wspomniała Pani nic na temat miesiączki przez te wszystkie miesiące. Spodziewam się jednak, że krwawienie miało miejsce.
Przyznam, że nie wiem, na jakiej podstawie uważa Pani, że możliwe było zajście w ciążę. Wszystkie opisywane przez Panią dolegliwości nie są typowe dla wczesnej ciąży, jak i dla żadnej dolegliwości ze strony ginekologicznej.
Obraz kliniczny jaki wysuwa się na podstawie Pani opisu to masywne wzdęcia. Myślę, że warto umówić się na wizytę u Pani lekarza rodzinnego, który zbada brzuch i zleci ewentualne leczenie.
Pozdrawiam