Tomografia komputerowa a odruchy wymiotne

TK jamy brzusznej ze względu na odruchy wymiotne. W górnym biegunie nerki prawej hyperdensyjna (powikłana)torbielka ¶r.7mm W trzonie kręgu TH10wysepka istoty zbitej (insula compacta) ¶r.7.5mm na przedniej powierzchni trzonu L3 niewielka osteofitoza

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Mało prawdopodobne aby opisywane zmiany miały związek ze zgłaszanymi dolegliwościami pod postacią nudności i odruchów wymiotnych. Warto oczywiście okresowo monitorować ich ewentualny wzrost.