Torbiel na piersi a konieczność amputacji

witam! 3 lata temu wykryto u mnie torbiel na lewej piersi na godzinie 12. Generalnie czułam się świetnie ale przez ostatni rok schudłam 25 kilo i moja torbiel się odzywa. Boli mnie od jakiś 2 dni. w Styczniu moja mama zachorowała na raka jest po amputacji piersi czy ja też mogę to mieć przez moją torbiel? Mam skończone 34 lata. Pozdrawiam Magda

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest rozszerzenie diagnostyki zmiany. Po ustaleniu rodzaju zmiany możliwe będzie wdrożenie odpowiedniego leczenia.