Torbiel na prawym jajniku w wyniku USG jamy brzusznej
podczas miesiaczki miałam robione usg jamy brzusznej i wyszło ze mam torbiela na prawym jajniku 3 cm wcześniej 2 miesiace temu miałam robione usg nie było torbiela czy to coś poważnego

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Łagodzenie bólu porodowego - oddychanie, relaks, poród rodzinny
Ból porodowy jest czasem bardzo trudny do zniesienia. Jak sobie z nim poradzić? Sprawdź, jak można naturalnie złagodzić przykre dolegliwości, których doświadcza kobieta rodząca.
Witam,
torbiel jajnika może być zmianą łagodną lub złośliwą.
Powinna mieć Pani pełny opis badania USG z uwzględnieniem opisu torbieli.
Decyzję co do postępowania powinien podjąć lekarz, który zlecił badanie i Panią prowadzi.
Torbiele podejrzane o zmiany złośliwe usuwa się i wykonuje badanie histopatologiczne.
pozdrawiam