Torbiel w prawej piersi a laserowe usuwanie włosów pod pachami
Witam, wykryto u mnie torbiel w prawej piersi (8 mm) podczas badania usg (pierwsze badanie rok temu, ponowne nieco ponad 2 m-ce temu - drugie badanie nie wykazało zmiany w wielkości i położeniu torbieli), od czasu do czasu bolą mnie piersi a niekiedy czuję kłcucie w okolicy pach, ale nie zauważyłam zmiany w kształcie piersi ani żadnego wycieku z brodawek. Mam pytanie, czy mogę wykonać zabieg laserowego usunięcia owłosienia pod pachami czy torbiel jest przeciwskazaniem do takiego zabiegu?

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
79 poziom zaufania
Witam,
Szanowna Pani,obecność torbieli nie jest przeciwwskazaniem do tego typu zabiegu. Pozdrawiam.