Torbiele na jajnikach z powodu niepękających pęcherzyków i rwa kulszowa

Jak leczyc brak owulacji? Pęcherzyki nie pękają i tworzą się male torbiele na jajniku. W 11 dniu cyklu po wywołanej miesiaczce luteina brak pęcherzyka dominującego. Dodam iz często choruje na RWE kulszowa i truje się silnymi lekami przeciw zapalnymi i przeciw bolowymi z tej sekcji które zaburzają menstruacje i owulację. Nie godze się na sterydy które lekarze i tak czasem przepisują ale nie zawsze mam cos do powiedzenia. Pragnę dziecka a od roku jest problem. Proszę o jakieś pomysły żebym idąc na

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane problemy zdecydowanie wymagają diagnostyki hormonalnej, a w zależności od wyników badań, najpewniej także leczenia. Sugeruję zatem konsultację z lekarzem ginekologiem lub endokrynologiem, który wdroży właściwe postępowanie diagnostyczno-lecznicze.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Z tego co widzę brak całości pytania. Tak czy inaczej w tej sytuacji konieczna jest konsultacja z ginekologiem oraz badania hormonalne.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zastosować się do zaleceń ginekologa. Zastosowane leczenie ma na celu wywołanie owulacji. Stosowanie się do zaleceń lekarza prowadzącego zwiększy szanse na zajście w ciążę.