Torbiele nerek w 20. tygodniu ciąży

Witam jestem w 20 tc przed ciążą stwierdzono u mnie torbiele nerek, ale wyniki były dobre, aż do teraz. W moczu wykryto erytrocyty wyługowane i świeże w ilości 150 oraz liczne pasma śluzu. W badaniu krwi: NEUT 73,1%. EO 1.8, BASO 0.2,RBC 3.90, HGB 11.3, HCT 33.5,PDW 17, MPV 8.2, P-LCR 25.5, PCT 0.12. Napisałam tylko te , które odbiegają od normy. Proszę o interpretację. Dziękuję.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wynik badania morfologii krwi powinien być interpretowany całościowo. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza prowadzącego ciążę.