Torbiele utrudniające zajście w ciążę

Witam Mam pytanie dotyczące torbieli, od marca tego roku staramy się z mężem o dziecko, ponieważ miałam kłopoty z zajściem w ciążę, moja Pani ginekolog zaleciła mi branie clostilbegyt od 5-10 dc, bromergon codziennie 1/2 tabl i duphaston od 18-28 dc. 24.10.2014 na usg okazało się, że mam torbiel krwotoczną 4,5cm. ostatni okres miałam 22.10.2014 i do dzisiaj nic oprócz białych upławów i bolących piersi. Chciałabym wiedzieć czy mamy szansę na dzidziusia i kiedy najlepiej zacząć się znów starać.

Małgorzata Panek

Bez odpowiednich badań poziomu hormonów nie można ocenić szansy na zajście w ciążę oraz czy czasem już Pani nie jest w ciąży. W przypadku braku miesiączki może Pani wykonać test ciążowy.
Proszę udać się do swojego ginekologa.
Pozdrawiam