Trądzik a zabiegi kwasem migdałowym

Witam, mam pytanie dotyczące zabiegów kwasem migdałowym. Czy po jedenej serii zabiegów (6-10 zabiegów) może nastąpić nawrót trądziku i będzie trzeba znowu po jakimś czasie zastosować kwasy? Czy jeżeli wróci już ten trądzik to ze zmniejszoną siłą?

Odpoeiadajac na pytanie-tak moze wystapic nawrot tradziku po serii zabiegow z uzyciem kwasu migdlowego. Trudno powiedziec jakie bedzie nasilenie tradzku.

Wszystko jest bardzo induwidualne, zalezy od tego jaki rodzaj ma Pani zmian, czy przyjmuje Pani leki doustne, maści do smarowania na skórę. Być może trzeba również zastosować inny rodzaj peelingu medycznego.Jeśli odstawi się peelingi i nie będzie się odpowiednio dbało o skórę, dobrze odzywiało i nie wyleczy się dermatologicznie zmian to one powrócą.