Trądzik i wągry a kosmetyki

mam 24 lata i męczący trądzik i wągry... jaka firma kosmetyków jest najlepsza po której stan cery się nie pogorszy? proszę o pomoc.
24 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,
Niestety nie mogą podać Pani konkretnej firmy produkującej odpowiednie kosmetyki. Zdecydowanie polecam jednak wybieranie preparatów aptecznych - ich formuły zawierają zazwyczaj więcej składników aktywnych niż preparaty drogeryjne, co umożliwia skuteczniejszą walkę z niedoskonałościami.