Trądzik młodzieńczy u 20-latka

Witam Jestem 20 letnim mężczyzną i nadal występuje u mnie trądzik młodzieńczy,staram się zdrowo odżywiać,ale jaki może być powód tego że on nadal występuje w tym wieku,najgorzej to wygląda po goleniu.Proszę o pomoc

jest przewleklą choroba skóry i niestety występuje średnio do 23-25 rz . Czasem ustępuje dużo później lub płynnie przechodzi w postać późną.
Zapraszam na konsultację. Jeżeli do Pana zaangażowania w formie diety i zdrowego rybu życia dodamy odpowiednio dobrane do potzeb skóry zabiegi medyczne, efekt może być badzo dobry.
Pozdrawiam
Ewa Rybicka

Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź

dermatologa. Pani skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak

najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny i trądzik jest

zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę

odpowiednio dobranymi do stanu skóry.