Tran a wypadanie włosów?

Witam! Mam 23 lata,od wielu lat bardzo wypadają mi włosy i nikt nie potrafi znaleść przyczyny. Żadne suplementy diety nie pomagały więc je odrzuciłam i zaczęłam brać tylko i wyłącznie tran. Zauważyłam dużą poprawę.Czy naprawdę jest on tak wartościowy i może zastąpić inne witaminy? Zalecane jest przyjmowanie 2 tabletek dziennie, ja biorę 5, czy to złe co robię?Może mieć to odwrotne skutki? Dziękuję za odpwiedż.

Witam,

Tran może poprawić kondycję włosów, skóry i paznokci, ponieważ zawiera witaminy odpowiadające za ich prawidłowy stan, czyli witaminy rozpuszczalne w tłuszczach - wit. A,D,E,K. Natomiast tak, jak ze wszystkimi witaminami i suplementami diet - nie wolno ich stosować w nadmiarze, ponieważ nie tylko hipowitaminozy (niedobory witamin), ale i hiperwitaminozy (nadmiar witamin) mogą prowadzić do groźnych chorób i zaburzać prawidłowe procesy fizjologiczne organizmu.