Treponema pallidum a przeciwciała

Kiła (Treponema pallidum) przeciwciałaWR (anty TP)ujemny Wirus zapalenia wątroby typ BAntygen HBsujemny Toxoplazma gondiiPrzeciwciała w kl. IgG7,60IU/ml Toxoplazma gondiiPrzeciwciała w kl. IgMujemny Prześlij Eksport danych.mam pytanie czy sa dobre wyniki

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane wyniki wykluczają świeże zakażenie wymienionymi drobnoustrojami. Nie ma powodów do niepokoju. Wyniki powinien jednak ocenić lekarz prowadzący.