Trudne uczucia w związku partnerskim

Dziewczyna po roku bycia razem w niedzielę mówi że mnie kocha jest super, na drugi dzień mówi że nie kocha i że to koniec związku i żebym jej dał czas na przemyślenie ponieważ nie wie co czuje do mnie czy kocha czy nie, czy zależy czy nie i czy tęskni czy nie. Po 2 tygodniach nic się nie zmieniło nadal nie wie. Co robić? Ile dac jej tego czasu? Miesiąc ? Dwa? Może jak poczuje samotność to wróci? Albo jak przypomną jej się te cudowne chwilę razem?

Witam,
nie wiadomo po jakim czasie dziewczyna podejmie decyzje ani czy zdecyduje się na kontynuowanie związku. Pytanie raczej brzmi ile czasu zniesie taką sytuacje niepewności. Może dobrze byłoby określić jakiś czas i po nim umówić się na rozmowę, po której albo zechcą Państwo być razem albo zdecydują na ostateczne rozstanie.
Pozdrawiam

Dzień dobry. Moim zdaniem powinien Pan sobie odpowiedziec na bardzo trudne pytanie - ile Pan jest w stanie czekać na odpowiedź? Tydzień, miesiąc, rok ? Nie da sie odpowiedzieć czy dziewczyna się w ogóle zdecyduje - jak widać ma wątpliwości. Prosze się zastanowić ile pan jest w stanie czekać. Pozdrawiam.