Trudności z oddychaniem, ulewanie i wymioty u dziecka

Mój synek od urodzenia jest na mleku modyfikowanym, od pierwszych dni życia ma sapkę i trudności z oddychaniem. Nie najada się bo się dusi. Poza tym cały czas ulewa i wymiotuje .Płacze, jest drażliwy.Pediatra odsyła do laryngologa, laryngolog oznajmił że nos jest drożny. A problem nie minął a wręcz się nasilił.Myślę,że to może być alergia, ale lekarze to bagatelizują i znowu dostałam skierowanie do laryngologa.A sądzę że to ma podłoże alergiczne. Co robić, serce się ściska jak dziecko się męczy.

Witam. Trudności z oddychaniem pojawiające się podczas karmienia mogą być wynikiem wad serca. Sugeruję ocenę kardiologa dziecięcego.