Trudności z rozczesywaniem włosów

mam problem ze swoimi wlosami mam pol dlugie gdy umyje mam trudnosci je rozczesac .musze silom ciagnac bym je rozczesala ,po jakims czasie na glowie wychodza mi krostki gdy dotkne bola mnie .krostki.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W celu ułatwienia rozczesywania włosów powinna Pani pomyśleć o stosowaniu odżywek lub środków ułatwiających rozczesywanie po każdym myciu. Powinno to spowodować ustąpienie problemów, być może także redukcję ilości pojawiających się krostek. Jeśli krostki będą się wciąż pojawiać, proszę skonsultować się ze specjalistą dermatologiem.