Trzęsienie się przedramion u 27-latki

Od pewnego czasu trzęsą mi się ręce dokładniej przedramiona. nie mogę np podnieść sztućców, kubka. Co może być przyczyną i do jakiego specjalisty się udać??? Mam 27lat. Kiedyś pierwszy raz pojawiło się to u mnie ok 3lat temu ale zdarzyło się kilka razy w roku czułam jakby mięśnie były osłabione i nie miałam siły normalnie jeść ale po chwili znikały Obecnie coraz częściej mam takie objawy i występują dłużej

Może to drżenie emocjonalne? ze stresu, z ni9edoborów elektrolitów: K, Na, Ca, Mg?
Czasem objaw nadczynności tarczycy czy spadku poziomu cukru we krwi
Niekiedy rodzinne drżenie samoistne
Neurolog i badania krwi