Trzy pozytywne testy ciążowe a brak pęcherzyka i grube endometrium

Witam.Z obliczen to 5 tydzień, Jestem załamana bo ginekolog powiedział, iż nie widzi ciąży, brak pęcherzyka. jest za to grube endometrium 27 mm i ciałko żółte 17mm na 17 mm.nie wiem co myśleć,dzisiaj poszłam rano na bete jutro wynik.ostatnią miesiączkę miałam 15 sierpnia , wiec wczoraj był to mój 40 dc. Postraszył mnie ciążą pozamaciczną. Jest sznsa na ciaze? 3 testy pozytywne.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wiele wskazuje na ciąże pozamaciczną, jeśli pęcherzyk nie jest widoczny w macicy. Po wykonaniu poziomu beta-hCG we krwi wskazana ponowna weryfikacja w USG transwaginalnym.