Trzymiesięczne starania o dziecko

Od 3 miesięcy staram się o dziecko. Z narzeczonym próbujemy to robić w najbardziej prawdopodobne dni, jednak nie wychodzi. Dodam, że mój cykl trwa 37 dni. Czasami jest 1 dzień różnicy. Mam bardzo nerwowy tryb życia. No i jestem osobą nerwową. Od czasu do czasu miewam ostre bóle w dole brzucha, które łączą się z zawrotami głowy. Mam 19,5 roku.

Redakcja abcZdrowie

W przypadku zaledwie trzymiesięcznych starań o dziecko połączonych z wysokim poziomem stresu nie można mówić jeszcze o problemie z zajściem w ciążę. Nie napisała Pani czy przed rozpoczęciem skarań przeszli Państwo jakiekolwiek badania lekarskie i czy z medycznego punktu widzenia nie ma przeciwwskazań do zapłodnienia i prawidłowego przebiegu ciąży.