Twarde krostki na skórze

witam. Mam dziwne krostki na ciele twarde z czubkami nie jest ich na razie dużo może ze 20 ale boje się czy to alergia i czos innego. bo u mojego brata syn ma chorobę bostonska. nie sa zbyt swedzace czasem mnie zaczyna cos szczypać na ciele potem pojawia się ta krodtka czy mogłby pan mi cos poradzić?

Milena Lubowicz

Niestety bez zbadania nie jestem w stanie pomóc. Proszę udać się do swojego lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.
www.lenartowiczclinic.pl