Twardy brzuch a prawdopodobieństwo ciąży

Witam. Mam pytanie Czy jesli 18.08 mialam okres zakonczyl sie po 8 dniach kochalam sie z mezem odrazu po okresie pare razy i w pierwsze dni plodne teraz caly czas odczuwam bol podbrzusza jak na okres ale za wczesnie by sie pojawil. piersi mnie nie bola i do wc chyba chodze normalnie ale strasznie napuch mi brzuch i jest twartdy czy to moze byc ciaza?
ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Współżyła Pani w okresie płodnym, więc jest duże prawdopodobieństwo ciąży. Natomiast podane objawy raczej nie wynikają z bycia w ciąży ( za wcześnie na to-dziś jest 13 dzień cyklu). Proszę koniecznie zgłosić sie do lekarza pierwszego kontaktu celem zbadania Pani brzucha palpacyjnie.