Twardy brzuch, białe upławy i ból kręgosłupa a ryzyko ciąży

W sobote w tamtym tygodniu kochalam sie bez zabezpieczenia wiec wzielam tabletke po dzis mialam dostac okres ale zamiast tego mam okropnie twardy brzuch i boli i biale oplawy boli mnie kregoslup co robic czy moge byc w ciazy bo nie mam okresu prosze o porade
ponad rok temu

Witam! Przede wszystkim powinna Pani wiedzieć że tzw. tabletki po nie można stosować jako rutynowej metody antykoncepcyjnej. Dawka hormonów przyjęta w preparacie jest bowiem na tyle duża, że bardzo często doprowadza do działań niepożądanych - bólów brzucha, nieprawidłowych krwawień czy zatrzymania miesiączki (nie dlatego że jest Pani w ciąży, ale dlatego że organizm dostał potężną dawkę hormonów). Jeśli objawy będą się utrzymywać proszę skonsultować się z ginekologiem.