Twardy guzek pod brodawką

Witam, Wcześniej sporadycznie pojawiał się ból (krótkie kłucie) dochodzący z lewej piersi, natomiast ostatniej nocy tak się nasilił, że nie mogłam zasnąć. Pojawiło się zaczerwienie ok 2cm pod brodawką i guz twardy nie dający się przemieszczać. Przyznaję się że nie poszłam do lekarza lecz smarowałam różnymi maściami oddalając złą myśl która teraz mnie męczy. Co te objawy mówią?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Mówić prawdę nie te objawy nie mogą konkretnego powiedzieć. Konieczna jest weryfikacja zmiany poprzez badanie obrazowe piersi oraz ewentualną późniejszą biopsję.