Tycie od dwóch lat u 18-latki z niedoczynnością tarczycy a chęć zrzucenia zbędnych kilogramów

Witam. Mam 18 lat 168 cm wzrostu i 86 kg.. od 2 lat ciągle tyje. Przez pół roku byłam na diecie którą wytyczył mi dietetyk, niestety kilogramy które zgubiłam bardzo szybko wróciły.... Mam niedoczynność tarczycy zdiagnozowaną 3 lata temu. Nie wiem co zrobić żeby schudnąć, czy są jakieś sposoby na to żebym pozbyła się zbędnych kilogramów?

Witam,
przede wszystkim powinna Pani wyrównać poziom hormonów tarczycy i być pod stałą opieką endokrynologa. Należy się zastanowić, czy powrót kilogramów był spowodowany wahaniem hormonalnym czy powrotek do złych zawyków żywieniowych.