Tygodniowe opóźnienie okresu u 14-letniej córki

Witam! Mam problem. Okres spóźnia się mojej córce już ponad tydzień,a ma bóle miesiaczkowe. Nawet śluzu nie ma.Nie było żadnego stosunku. Boję się... Co robić? Ona ma tylko 14 lat.Czy to może być coś groźnego? Czy w tym wieku to normalne? Nie ukrywam,że ona nie chce iść do ginekologa. Pomocy.

W tym wieku tak może się zdarzyć Na razie nie wpadałbym w panikę . Jeśli okres nie pojawi się do 2 tyg. wypadałoby się wybrać do ginekologa żeby chociaż zrobić samo usg.