Uciążliwe głowy w mojej głowie

Witam. Mam problem otóż od 2 tygodni dzieje się ze mną cos dziwnego.. w mojej głowie . napadaja mnie głosy(bardzo dziwne jakby krzyki ), głosy jakbym je znal ale za chwile zapominam..oraz różne sceny z filmow bajek gier ..sa one banalne jakbym wiedzial skad ale za chwile zapominam. zwykle trwa to 2-3 minuty nie wiem co sie dzieje .. co mi może dolegać? i co może być tego przyczyną ?

Dzień dobry,

Proszę udać się do lekarza psychiatry, który tylko w kontakcie osobistym może zdiagnozować Pana objawy i wdroży odpowiednie leczenie.
Pomoc może Pan uzyskać w Poradni Zdrowia Psychicznego lub prywatnie.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza