Uciążliwy ból głowy od sześciu miesięcy u 19-latka

Witam mam na imię Marcin mam 19 lat od ponad 6 miesięcy boli mnie głowa w skroniach i czole nie wiem czym to jest spowodowane.Na ten ból nie pomaga zwykła tabletka.Ten bój pozwala wykonywać mi prace ale jest uciążliwy.Dodam jeszcze że pale papierosy i pije 2 kawy dziennie.Z góry dziękuje liczę na odpowiedż

Na pewno rzucenie palenie będzie korzystne dla Pana zdrowia
Jak z posiłkami: czy regularne i zdrowe, Czy wystarczająca ilość snu?
Jeżeli od pół roku częste ale lekkie bóle głowy, a nie ma innych niepokojących objawów, to może tylko napięciowe bóle głowy, na tle niepokoju, nadmiernego napięcia emocjonalnego czy napięcia mięśniowego związanego z przymusową pozycją i brakiem ruchu ?