Uciążliwy łupież u dziecka

Mój 14 syn ma straszny łupież czasem przypomina to ciemieniuchę którą ciężko usunąć.Są to zgrubiałe płaty stosoaliśy już wszystko znika ale po dwóch dniach znów powraca. Nie wiem co mam robić jest to jemu bardzo uciążliwe czasami sypie sie jak popiół. POmóżcie co robić gdzie się udać. Dziękuję.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane zmiany powinna Pani skonsultować ze specjalistą dermatologiem dziecięcym.