Ucisk i lekkie zawroty głowy po wypadku

2 tygodnie temu miałem wypadek w głowę ,spadło mi kilka gród węgla ..Od tamtej pory po obejrzeniu rany wciąż mam ucisk i lekkie zawroty,,Od dwóch dni mam dziwne objawy jak pocenie się,lekka gorączka ,osłabienie ,dziwny krwisty kał,lekka sztywność karku i spadek ciśnienia ...Myślałem że po wizycie u lekarza będzie dobrze ,a jednak mam dziwne objawy i obawiam się co to może być?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Z związku z przedstawionymi objawami wskazane jest wykonanie badania obrazowego TK głowy. Nie warto bagatelizować takich objawów gdyż mogą one być skutkiem obecności krwiaka. Niepokojąca jest także obecność krwi w stolcu.