Ucisk na jelita, bóle brzucha i jajników

Dzień dobry, mam hiperinsulinemie, zachwiane hormony tj.prolaktyna,T4estradiol, kortyzon.Od 14 lat 2 tygodnie przed okresem mam okropne bóle brzucha na które zużywam juz ogromne ilości leków.wyczuwam ucisk na jelita, pecherz moczowy, usg ginekol. nic nie potwierdziło.bóle stawów mięśni,skurcze, uszkodzenie nerwu strzałkowego pogarsza sie przed okresem, który jest bardzo silnym krwotokiem.Bolą mnie też jajniki. Czy w wieku 37l mogę na tej podstawie domagać się usunięcia narządów rodnych?

Silne krwawienia mogą wynikać z patologii macicy, np. mięśniaków, polipów, które można leczyć. Uszkodzenie nerwu strzałkowego także można poprawić, np. stosując lek Milgamma ( na receptę). Niestety Pani objawy nie są wskazaniem do usunięcia narządów płciowych.