Ucisk w dole kręgosłupa po nastawieniu dysku

Wyskoczył mi dysk,byłam na masarzui nastawieniu. Ale caly czas mam jakiś ucisk w dole kręgosłupa po lewej stronie,boli mnie lewa noga,i nie mogę jej unieść do góry. Czy to normalne? Co mogę z tym zrobić?

Aleksander Ropielewski

Są to objawy przepukliny rdzeniowej lub ucisku na nerw. Proszę jak najszybciej skontaktować się z neurochirurgiem. Nie jest to normalne.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski