Ucisk w nadbrzuszu, nudności i uczucie pełności a powiększona wątroba

Od grudnia mam dolegliwości ucisk w nadbrzuszu uczucie pełnosci,nudnosci i ból -lecze żoładek Po gastroskopi było helkobacter i zółc w zoładku.Robiłam USG i wszystko było w normie.Zostało to przeleczone Brałam proursan,helisides,neo pancratinum i metylospasmyl.Miałam powtórna gastroskopię wszystko oK. Ale bóle choć mniejsze sa nadal. Zrobiłam TK i wyszło że mam powiększoną watrobę ok 2 cm w szer.bez zmian ogniskowych. Inne narządy dobrze Może te bóle sa zwiazane z tą watrobą Co jest przyczyną

Bóle na pewno nie są związane z powiększoną (w sposób minimalny) wątrobą. Raczej takie objawy mogą wskazywać na zespół jelita drażliwego. Radziłbym jeszcze w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z gastroenterologiem. Być może dodatkowo będzie konieczna kolonoskopia celem oceny stanu jelita grubego. O wszystkim zadecyduje gastroenterolog po bezpośrednim badaniu.