Uczucie bulgotania i ruchów w brzuchu podczas stosowania implantu antykoncepcyjnego

Witam , posiadam implant antykoncepcyjny nexplanon , ostatni stosunek odbyłam 2,5 miesiaca temu , od dwóch dni mam jakieś dziwne bulgotanie w brzuchu i odczuwam jakieś ruchu, ze stresu zrobiłam testy dwa ciążowe i wyszły negatywne , co to moze byc?pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli testy ciążowe są negatywne, opisane odczucia najpewniej pochodzą z przewodu pokarmowego. Jeśli objawy nie ustąpią w ciągu 2-3 dni proszę skonsultować się z lekarzem POZ.