Uczucie dyskomfortu w okolicy żołądka i prawej strony jamy brzusznej a przewlekłe WZW typu B

Witam. Choruje przewlekle na wzwb. W lipcu robiłam wszelkie badania zeby sprawdzić Moj stan watroby proby watrobowe , proteinogram , białko itd wszystkie wyniki wyszły bardzo dobrze. Od kilku dni (dziś jest 1 września ) czuje dyskomfort w okolicach żołądka i prawej strony. W tym czasie bardzo o siebie dbalam. Nie pije nie palę dobrze jem stosuje ostropest. Czy to mozliwe zeby w 2 miesiace cos wydarzyło sie z watroba ? Czy to moze byc poprostu żołądek albo moje przewrazliwienie ?

Witam. Objawy najprawdopodobniej spowodowane są niestrawnoscia. Oczywiście jeśli będą utrzymywać sie dłużej wskazana będzie ponowna ocena lekarska.