Uczucie gorąca w brzuchu i pieczenie w 6. tygodniu ciąży

Witam serdecznie, jestem w 6 tygodniu ciązy, biore Luteine 100, i od dwóch dni mam uczucie gorąca w brzuchu, pieczenie...dość nie miłe uczucie, jakbym miała gorącą wodę na brzuchu...czy mam się tym martwic?w środę wizyta u lekarza ...Biorę leki na niedoczynność tarczycy....

Witaminy w ciąży

Magdalena StusiĹska

Być może jest to zakażenie układu moczowego. Opisane objawy należy przekazać lekarzowi prowadzącemu, który zleci odpowiednie badania i leczenie.