Uczucie gorąca w podbrzuszu po jednomiesięcznym stosowaniu antykoncepcji hormonalnej

Witam, mój główny problem sprowadza się do braku objawów wystąpienia okresu. 30-go maja zażyłam pierwszą tabletkę ''Teenia'', ostatnia przypadła na dzień 19 czerwca, krwawienie z odstawienia wystąpiło, wraz z ustaniem krwawienia współżyłam (27 czerwca), dodam, ze zabezpieczaliśmy się, prezerwatywa, jak zawsze... Przyjęłam tylko jedno opakowanie tabletek. Obecnie czuje uczucie gorąca w podbrzuszu... po lewej i prawej stronie, jajniki. Czy mogę mieć powody do niepokoju, czy to ciaza?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Nie, jeśli stosuje Pani prawidłowo antykoncepcję, jest Pani chroniona.