Uczucie łaskotania w pęcherzu po kuracji na infekcję pęcherza moczowego

3 tyg temu w ciagu kilku godzin rozwinela sie u mnie infekcja pecherza. Laskotanie, pozniej nacisk na pecherz, bolesnosc przy oddawaniu moczu i krwawy mocz. Dostalam Nolicin 400mg na 10 dni. Badanie moczu wykazalo w osadzie pojedyncze bakterie, nablonki plaskie i moczany bezpostaciowe. W 3 dniu po odstawieniu antyb. infekcja zaczela wracac. Dostalam Proxacin 500 na 5 dni i Furagine. Przedwczoraj zakonczylam przyjmowanie lekow ale nadal odczuwam laskotanie w pecherzu po wyproznieniu.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą wskazywać na nawrót infekcji. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza.