Uczucie odtrącenia przez rodziców

Dzień dobry.Dziś z okazji moich urodzin przyszedl do mnie kolega, ktorego zaprosilam dzien wczesniej.Zaskoczyl mnie schludnym ubiorem i kwiatami.Bolao mnie to,ze moi rodzice nie zlozyli mi nawet zyczen. Oprocz 4 pieknych godzin z kolegą,ktore spedzilismy na rozmowie i zartach dzien minal mi przd monitorem komputera i lzach.Rodzice siedzieli przed tv nie majac ochoty nawet na przyjscie do mojego pokoju i pobycie ze mna.Czuje sie odtracana przez nich kazdego dnia...

Być może oni nie są świadomi, jak Pani przeżywa ich zachowania; a może nie widzą w nich problemu. Jeżeli Pani odczuwa tak silnie brak zaopiekowania, może to rzutować na sposób wchodzenia w kolejne, dorosłe już relacje w Pani dalszym życiu. Gdyby poczuła Pani kiedyś, że trudno sobie samej z tym radzić, polecam psychoterapię.

http://www.krakowpsycholog.com.pl/