Uczucie pełnego brzucha, bóle podbrzusza

witam. mam 23 lata i od poczatku tego roku mam problemy z brzuchem. mam caly czas uczucie pelnego brzucha, boli podbrzusze sczegolnie po lewej str kolo biodra i czasem po calej dl na tej wys. mialam robione wszystkie podst badania, wyszlo dobrze. zanim pojawily sie te meczace objawy wazylam 53 kg teraz waze 57 i waga caly czas mi rosnie kompletnie nie moge schudnac nawet nie jedzac caly dzien. dostalam skierowania na usg narzadu rodnego i usg brzucha, ponad to skierowanie do chirurga :'(

Bez bezpośredniego badania i badań dodatkowych trudno mi stwierdzić co jest powodem Pani dolegliwości. Powodów może być dużo i same badania, które ma mieć Pani wykonane mogą nie wystarczyć. Może konieczne okaże się jeszcze wykonanie badania kolonoskopowego celem oceny stanu jelita grubego. Proszę o podanie wyników badań jakie Pani wykonana.