Uczucie piasku pod powiekami

Witam.Mam problem z oczami tego rodzaju,że ciągle mam uczucie piasku pod powiekami.Najgorzej rano ponieważ od pewnego czasu jak się budzę,to mam całe zaropiałe oczy.Czasami wieczorem bardzo mnie swędzą.Dodam,że jestem księgową i od kilkunastu lat pracuję przed komputerem.W maju badałam wzrok i rzekomo wszystko jest w porządku,tzn.nie stwierdzono u mnie żadnej wady.

Witam.
W przypadku , kiedy Pani dużo pracuje przy komputerze wskazane jest używanie kropli o konsystencji sztucznych łez najlepiej bez konserwantów.
Pozdrawiam