Uczucie przelewania i burczenia w brzuchu

Witam, mam problem od jakiegoś czasu przelewa i burczy mi w brzuchu, do tego mam bardzo szybka przemianę materii co zjem lub wypiję to zaraz wydalę, oraz częste gazy, moja dieta jest różnoraka zdrowa i niezdrowa żywność. Więc prosiła bym o poradę co powinnam zrobić aby zlikwidować mój problem, czy powodem może być żywność czy coś innego ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Przyczyną dolegliwości może być zarówno niewłaściwa dieta jak i nieprawidłowości w obrębie układu pokarmowego. Proszę udać się na wizytę do specjalisty gastrologa, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.