Uczucie przelewania w brzuchu a podejrzenie ciąży

Witam od kilku dni cos dziwnie rusza mi sie w brzuchu :( nie wiem co to moze byc. W tamtym miesiacu mialam okres a w tym 2 dni skapego krwawienia, z chlopakiem wspolzyjemy z zabezpieczniem. Co mi dolega ;( prosze o szybki kontakt ;( ZDESPEROWANA zrobilam test ciązowy, wyszedl NEGATYWNY co mi jest?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Najprawdopodobniej ma Pani tzw. wzdęcia. Ruchy płodu są wyczuwalne w pierwszej ciąży od szóstego miesiąca jej trwania.