Uczucie przeskakiwania w biodrze i zgrubienie pod kolanem

Dzień dobry mam problem z prawym biodrem chodzi o to , że przeskakuje w lewym biodrze jest wsystko ok druga rzecz to twarde widoczne zgrubienie tuż pod kolanami występuje na obu nogach jest widoczne sprawia mi to duży ból w trakcie klekania , Czy da sie z tym cos zrobic prosze o porade? Domniki 32 lata.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy wskazują na patologie w obrębie stawów biodrowych oraz kolanowych. Wskazana jest dokładniejsza diagnostyka pod okiem specjalisty ortopedy.