Uczucie pulsowania w głowie przy małym wysiłku fizycznym

Neurologia - " pulsowanie w głowie '' podczas wysiłku - prosze o porade naurologa - jak wchodze po schodach lub podbiegne to zaraz jakby serce wali - pulsuje w glowie wewnatrz czaski czuje puls mocny serca i pobolewanie , do tego zawroty glowy - przeszedlem wszelkie badania mr angio - norma .... jedynie wezszy odcinek a1 przedniej tetnicy mozgu prawej - wariant anatomiczny - do tego ct norma - doppler tetnic norma , tetnice szyjne norma = a wiec co to moze byc? ze pulsuje tak po wysilku malym

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie układu sercowo-naczyniowego. Wskazana jest wizyta u specjalisty kardiologa.