Uczucie samotności i traumatyczne doświadczenie

Witam, Czuje się bardzo samotna. Ostatnio wszystko mi się nawarstwiło i czasem nie wiem co mam ze sobą zrobić. Mam za sobią dość nie miłe przerzycie zwiazane z sexem i do tego pewnie bedzie ciagdalszy czyli sądz bo głupia jestem i po namuwieniu mnie na zeznania to oczywiste że tak bedzie. Nie mam radosci jaka kiedys miałam z życia a do tego jakies wachania nastroju mam. Jak tylko przypomne sobie to płacze. Nie umiem rozmawiać o tym bo wolałabym zniknąć gdzieś aby mnie juz nie było.

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej miejscowości psychologa lub psychoterapeutę, i skorzystać z takiej formy pomocy.