Uczucie swędzenia mózgu

Witam. Mam 30 lat. Od około dwóch tygodni mam uczucie, wrażenie swędzenia mózgu. Dziwne to jest, ale odczuwam "potrzebę" podrapania się po mózgu, bo swędzi, jakby gilgocze, a jak wiadomo, nie da się tego zrobić. Wrażenie to jest podobne do delikatnego łaskotania prądem. Leki jakie biorę to: citabax (od roku, zdarza mi się zapomnieć o braniu 2-3 razy na 10 dni), trileptal (padaczka - napady częściowo złożone i napady skroniowe) oraz przeciwbólowe - na ból głowy nurofen lub aleve (nawet do 2 dni), No-spa na chorobę Crohna. Nie biorę innych leków na crohna, jestem po wycięciu jelita grubego. Wszystkie badania krwi i hormonów w normie. Proszę o pomoc. Ania

Biorąc pod uwagę leki, jakie Pani przyjmuje, rozumiem, że leczy się Pani z powodu napadów padaczkowych. Citabax jest lekiem p-depresyjnym, który nie powinien dawać powyższych objawów. Również dla pozostałych wymienionych leków nie jest to objaw charakterystyczny. Objawy, które Pani opisuje, mogą mieć związek z poronnymi postaciami napadów padaczkowych. Myślę, że wskazana byłaby wizyta u neurologa i wykonanie badania EEG.