Uczucie ucisku na gałki oczne po wypadku komunikacyjnym

witam serdecznie, dwa lata temu miałem wypadek - potłukłem sobie głowę, od tamtego momentu czuję ciągły dyskomfort. Czuję jakby moje oczy były suche i coś naciskało na gałki, to nie jest ból, odkryłem że gdy ziewam na krótko objawy mijają, podobnie gdy naciskam palcami w okolice oczodołów pod okiem. Czuję czasem też odrętwienie u podstawy głowy, gdy mam zimną głowę objawy się zmniejszają. Miałem robione badania: tomografia, rezonans, rentgen, krew, byłem u laryngologa, okulisty -WynikiWyszły ok.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

To niespecyficzne objawy. Wyniki wszystkie wypadły prawidłowo!
Nie ma zatem żadnej istotnej patologii !
Po wypadku mogą pozostać drobne objawy związane z przebytym urazem, czasem też objawy stresu pourazowego...